• Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
vrijdag 10 sept 2010
Drijvend zwembad in de Amstel PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Redactie   
dinsdag, 27 juli 2010 12:11

Zwemmers in Amsterdam kunnen binnenkort gebruik maken van een drijvend zwembad in de rivier de Amstel. Twee grote betonnen bakken zijn maandag bij de Omval in het water geplaatst. Een betonnen bak wordt gebruikt als zwembad en de ander voor faciliteiten zoals toiletten.

 

 

Het zwembad is van eind augustus tot eind september open. In het zogenoemde Badbuiten kunnen veertig mensen terecht. Het is de bedoeling dat het zwembad de komende drie jaar tijdens de zomermaanden open is. 

Terras 

Het bad van achttien bij vijf meter wordt de komende weken aangesloten, ingericht en getest. Om het zwembad heen komt een terras dat gratis toegankelijk is. 

Tijdens het scheepvaartevenement Sail in augustus wordt het bad tijdelijk verplaatst naar de Zouthaven achter het Centraal station. Het drijvende zwembad aan de Korte Ouderkerkerdijk is een initiatief van het Amsterdamse waterleidingbedrijf Waternet.

Bron: Novum via Nu.nl. Daar vind je ook foto's.

 

Wellness Kalender

<<  September 2010  >>
 ma  di  wo  do  vr  za  zo 
    2  4
  911
16171819
20212223242526
27282930   

Wellness Wijsheden

Maak van je leven een sprookje Andr Hazes

Wellness Poll

Ken je de Garra Rufa visjes welke steeds meer schoonheidssalons en sauna’s in Nederland bieden?